WYBIERZ JACHT DO CZARTERU DLA SIEBIE

INFORMACJE O JACHCIE

Ma prawie 17 metrów długości i prawie 8 szerokości! Na rufach są wygodne niskie schodki na platformy kąpielowe. Wiecie co tu jest prawdziwą patardą? Wyjście z salonu do przedniego kokpitu. Jak na taras! Nie trzeba ganiać dookoła. A przedni kokpit niczym nie ustępuje rufowemu.

Jest imponujący i wygodny. Tak jak we wszystkich katamaranach Bali, z przodu nie ma tu siatek, tylko olbrzymia materacowa przestrzeń do wylegiwania się!

Jest górny pokład, gdzie poza wydzielonym miejscem dla skippera jest cała wielka strefa relaksu z materacami, kanapami i stolikami zadaszona bimini. Taki zewnętrzny salon. Trzeci z kolei.
Wewnątrz zaletą jest przeogromna przestrzeń dzienna. Tak jak na Bali 4.0, tutaj też kokpit połączony jest z salonem i kuchnią, w jedną olbrzymią strefę dzienną. Przestrzeń ta ma możliwość wspaniałej wentylacji dzięki wielkiemu oknu z przodu w całości otwieranemu. Kabin, w wersji czarterowej, jest 6 i tyle samo jest łazienek. Każda ma podwójne łóżko. Dwie z sześciu kabin dostępne są z kokpitu, pozostałe mają klasyczne wejścia z wnętrza salonu. Obsługa jachtu, jeżeli takowa zostanie zamówiona, ma swoje osobne kabiny, każda z łazienką.

Polecamy lekturę: https://www.blue-sails.com/porownanie-katamaranow-50-54-stopowych-dostepnych-w-czarterach/

DANE TECHNICZNE

STOCZNIA: Catana Catamarans
DŁUGOŚĆ: 16,7
SZEROKOŚĆ: 8,74
ZANURZENIE: 1,48
POWIERZCHNIA ŻAGLI: 204
ZBIORNIK WODY: 1200
LICZBA KABIN: 6
LICZBA OSÓB: 12
LICZBA WC: 6
Przewiń do góry